Kurs 150.00 na wygraną Niemec w meczu ze Szkocją od Superbet

Toni Kroos podczas meczu

Już w najbliższy piątek startują długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy! Pierwszego dnia turnieju odbędzie się tylko 1 spotkanie, w którym Niemcy zmierzą się ze Szkocją. Jeżeli do tej pory nie skorzystaliście z oferty powitalnej Superbet, to teraz możecie użyć naszego kodu promocyjnego i obstawić triumf Niemiec po promocyjnym kursie 150.00! Wszystkie informacje w poniższym tekście.

baner Superbet na Niemcy - Szkocja

Nowi gracze, którzy dotychczas nie rejestrowali się w Superbet, teraz mają doskonałą okazję do założenia konta z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Superbet! Da on Wam możliwość obstawienia zwycięstwa Niemiec ze Szkocją w pierwszym starciu Euro 2024 po specjalnym kursie 150.00! Jak w praktyce zagrać o 300 PLN bonusu od Superbet?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Niemiec ze Szkocją.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Drużyna Niemiec przystępuje do turnieju Euro 2024 w bardzo dobrej dyspozycji i ze stosunkowo nowym trenerem, który odmienił oblicze zespołu. Nasi zachodni sąsiedzi tuż przed startem Mistrzostw Europy pokonali towarzysko Grecję 2:1 i będą również zdecydowanymi faworytami rywalizacji ze Szkocją. Polecam zatem skorzystać z okazji u bukmachera Superbet, jak i sprawdzić nasze aktualne typy na Euro 2024! Powodzenia!

Poznaj naszą analizę i typy na Niemcy – Szkocja!

Graczu! W tekście przeczytałeś jedynie o skróconych warunkach i zasadach promocji Superbet. Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne, sprawdź proszę pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze