Kurs 150.00 na wygraną Liverpoolu z Luton!

Mo Salah podczas meczu z Bournemouth

W najbliższej kolejce Premier League znakomita ostatnio ekipa Liverpoolu zmierzy się z beniaminkiem z Luton. The Reds są zdecydowanymi faworytami tego starcia, a Superbet na wygraną podopiecznych Kloppa wystawił promocyjny kurs 150.00! Skorzystać z niego mogą nowi typerzy, a więcej szczegółów o powyższej promocji znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

baner Liverpool - Luton

Spotkanie Liverpoolu z Luton ma oczywistego faworyta. Standardowe kursy na triumf The Reds wynoszą zaledwie około 1.25, natomiast Superbet wystawił promocyjny przelicznik w wysokości 150.00! W praktyce nowi użytkownicy zagrać więc mogą aż o 300 PLN bonusu, a podobnej okazji może długo nie być! Jak skorzystać z opisywanej promocji w Superbet?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na wygraną Liverpoolu z Luton.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Liverpoolczycy są w znakomitej dyspozycji i ostatnimi czasy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. The Reds aktualnie mają passę 4 kolejnych wygranych w lidze i walczą o mistrzostwo Anglii. Luton zajmuje natomiast 18. miejsce i w poprzednich meczach z ligową czołówką nie miało większych szans. Polecam zatem korzystać z bardzo atrakcyjnej promocji Superbet i trzymam kciuki za wysokie wygrane!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze