Kurs 150.00 na gola wybranej drużyny w meczu Urugwaj – Kolumbia

Piłkarze Urugwaju po zdobyciu gola

Już w nocy ze środy na czwartek dowiemy się, kto zostanie drugim finalistą turnieju Copa America i zagra o złote medale! Przy okazji rywalizacji Urugwaj – Kolumbia, bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość skorzystania ze specjalnej promocji, w ramach której można obstawić bramkę wybranej ekipy po kursie 150.00! Wszystko o zdobyciu 300 PLN bonusu za prawidłowy zakład na gola Urugwaju lub Kolumbii w poniższym tekście.

baner na Urugwaj - Kolumbia

Rywalizacja Urugwaju z Kolumbią zapowiada się kapitalnie i trudno wskazać w niej faworyta. Superbet przy okazji tego starcia chce zachęcić nowych graczy do rejestracji i proponuje podwyższony kurs 150.00 na gola dowolnego zespołu! Jak skorzystać z kodu promocyjnego Superbet i zagrać o 300 PLN bonusu w ramach półfinału Copa America?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Urugwaju lub Kolumbii.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Zarówno Urugwaj, jak i Kolumbia pozostają niepokonane na trwającym turnieju i mają swoje argumenty, by myśleć o występie w wielkim finale. Każda z ekip ma kim postraszyć w ofensywie, lecz zważywszy na szalenie skuteczną formację defensywną Urugwajczyków, raczej skłaniałbym się ku ich bramce! Ostateczny wybór należy jednak do Was – ja zachęcam do skorzystania z okazji i zagrania o 300 PLN bonusu, oraz do sprawdzenia naszych typów na Copa America. Powodzenia!

Analiza i typy na Urugwaj – Kolumbia są już dostępne!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Lev Radin/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze