Kurs 150.00 na gola Bayernu Monachium lub Realu Madryt

Jude Bellingham, Lucas Vazquez

We wtorkowy wieczór na stadionie w Monachium miejscowy Bayern podejmie Real Madryt w pierwszym meczu półfinału UEFA Champions League. Specjalnie na ten mecz bukmacher Fortuna przygotował ofertę promocyjną dla nowych graczy, w której możesz wygrać 300 PLN w formie bonusu. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w tej akcji.

Fortuna promocja Bayern - Real

300 PLN w punktach FKP za bramkę Bayernu lub Realu w Fortunie!

Nadchodzący mecz pomiędzy Bayernem a Realem Madryt zwiastuje nam ogromne emocje! Jedni i drudzy nie stronią od ofensywnej gry i na ogół zapewniają pasjonujące widowiska. Podobnego meczu należy więc spodziewać się w bezpośrednim starciu tych drużyn. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz je założyć i powalczyć o 300 PLN bonusu, obstawiając swój typ na to, która z ekip zdoła strzelić minimum jednego gola. Jak? Oto szczegóły promocji:

  1. Zarejestruj się w Fortunie z kodem ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe (SMS i/lub e-mail)
  3. Wpłać przynajmniej 30 PLN na depozyt
  4. Zagraj kupon SOLO z typem na powyżej 0,5 gola Bayernu lub powyżej 0,5 gola Realu w nadchodzącym meczu Ligi Mistrzów za 2 PLN
  5. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN w formie punktów FKP!
  6. Życzę powodzenia!

Jeśli chcesz poznać dokładne warunki, sprawdź regulamin promocji.

Fortuna Bayern - Real

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Przede wszystkim dlatego, że jest ona niezwykle atrakcyjna! Szanse na trafienie jednej lub drugiej drużyny są tutaj ogromne, a specjalny kurs na gola wybranego przez Ciebie zespołu wynosi w Fortunie 150,00! Grasz bowiem za 2 PLN, zaś do wygrania masz 300 PLN w punktach FKP. Punkty wymagają jednokrotnego obrotu. Grasz za nie, a wygrane pieniądze przechodzą na Twoje saldo główne. Powodzenia!

Oto przykład kuponu biorącego udział w promocji:

Przykładowy kupon Bayern - Real promocja Fortuna

Obrazek w tle: fot. Alberto Gardin/SOPA Images/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze