Kurs 150.00 na gola Arsenalu w derbach z Tottenhamem

Piłkarze Arsenalu po zdobyciu gola

W niedzielę dojdzie do kolejnego szlagieru w angielskiej Premier League. Tym razem mowa o derbach Londynu pomiędzy Arsenalem, a Tottenhamem. Przy okazji tego hitu bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom szalenie ciekawą ofertę, w ramach której zakład na bramkę Kanonierów zagrać można po kursie 150.00! Jak skorzystać z takiej okazji i zagrać o 300 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia.

baner Tottenham - Arsenal Superbet

Superbet przy okazji niedzielnych derbów Londynu chce przyciągnąć do siebie nowych graczy. Zaoferował on więc możliwość obstawienia zaledwie jednego gola Arsenalu z Tottenhamem po niespotykanym nigdzie kursie 150.00! Z tej oferty skorzystać można z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego, a instrukcję wzięcia udziału w promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE300.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Arsenalu w meczu z Tottenhamem.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa Arsenalu w ostatniej kolejce zagrała kolejny koncert i rozgromiła Chelsea 5:0, potwierdzając że ostatnie niepowodzenia wymazała już z głów. Kanonierzy pozostają w mistrzowskim wyścigu z Manchesterem City i są najlepiej punktującą drużyną na wyjazdach w całej lidze! Wydaje się więc, że zakład na trafienie Kanonierów w niedzielę ma gigantyczne szanse powodzenia – warto zatem dać sobie szansę na zdobycie 300 PLN bonusu od Superbet!

kupon na zasilacz Tottenham - Arsenal

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze