Kurs 150.00 na finał Superpucharu Włoch w Superbet

Giovanni Di Lorenzo, Federico Dimarco

W poniedziałek wieczorem w stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadzie odbędzie się mecz finałowy Superpucharu Włoch 2023: Napoli – Inter. Specjalnie z okazji tego pojedynku bukmacher Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 300 PLN freebetu. Co trzeba zrobić, by wziąć w niej udział? Sprawdź to, czytając poniższy tekst. Życzę przyjemnej lektury.

Promocja Superpuchar Włoch freebet 300 PLN

Freebet 300 PLN za trafne wytypowanie zwycięzcy Superpucharu Włoch w Superbet!

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Napoli a Interem będzie starciem, którego stawką będzie tryumf w Superpucharze Włoch. Tegoroczna edycja tego pucharu po raz pierwszy rozgrywana jest w formie miniturnieju z udziałem czterech zespołów: mistrza i wicemistrza Włoch oraz finalistów Coppa Italia. W finale zagrają ze sobą tryumfatorzy tych rozgrywek, którzy w półfinale pokonali swoich rywali, a konkretnie Napoli oraz Inter. Jeśli masz przeczucie, która z tych ekip zdoła pokonać rywala i sięgnąć po pierwsze w tym sezonie trofeum, a nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, załóż je z naszym kodem i skorzystaj ze specjalnej promocji, w której do wygrania jest aż 300 PLN freebetu. Jak zdobyć taki darmowy zakład? Sprawdź:

 1. Załóż konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Użyj kodu ZAGRANIE
 3. Dokonaj wpłaty na minimum 50 PLN
 4. Zagraj kupon SOLO zawierający jeden z dwóch poniższych typów:
  • Zwycięzca pucharu: Napoli
  • Zwycięzca pucharu: Inter
 5. Stawka zakładu = przynajmniej 2 PLN
 6. Jeśli uda Ci się trafić, otrzymasz 300 PLN freebetu
 7. Powodzenia!

Sprawdź, regulamin tej promocji w celu poznania jej dokładnych warunków.

Superpuchar Włoch Napoli - Inter Superbet promocja

Opisana wyżej promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ ryzykujesz zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN w formie darmowego zakładu! Można zatem powiedzieć, że grasz swój typ na zwycięzcę Supercoppa Italiana po kursie 150,00! Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, nie zwlekaj i zagraj o freebet, ponieważ tak korzystna oferta może się długo nie powtórzyć. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Cesare Purini/Insidefoto/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze