Kurs 125.00 od STS na wygraną Rakowa z Florą Tallinn

Piłkarze Rakowa

W najbliższy wtorek Raków Częstochowa podejmie Florę Tallinn w rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Z okazji tego pojedynku bukmacher STS zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, której warunki i zasady przeczytasz w poniższym artykule. Życzę przyjemnej lektury.

Flora - Raków STS banner góra

Bonus 250 PLN za trafiony typ na wygraną Rakowa Częstochowa z Florą Tallinn

Zarejestruj się w STS z linku

  1. Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE
  2. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  3. Obstaw kupon (SOLO lub AKO), który zawiera typ na zwycięstwo Rakowa Częstochowa z Florą Tallinn
  4. Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego
  5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  6. Kupon został rozliczony jako wygrany? Otrzymasz 250 PLN w bonusie!
  7. Przy kuponie SOLO za 2 PLN grasz po kursie 125,00!
  8. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka
  9. Nie zapomnij o akceptacji zgód marketingowych!

Wtorkowy mecz, w którym Raków zagra w Tallinnie z Florą, będzie rewanżem za rozgrywany przed tygodniem pojedynek 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Częstochowianie zwyciężyli 1-0. Podopieczni Dawida Szwargi wypełnili zatem plan minimum i wygrali, a teraz ich celem będzie postawienie kropki nad „i”, czyli ponowne pokonanie rywala. Jeśli sądzisz, że Raków podoła temu zadaniu, a nie masz jeszcze konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji u tego bukmachera i zgarnąć wysoki bonus za trafiony typ na zwycięstwo mistrzów Polski. Jak wziąć w niej udział?

Zarejestruj się z naszym kodem, dokonaj depozytu na minimum 50 PLN i zagraj kupon, na którym znajdzie się zakład na wygraną Rakowa Częstochowa. Jeśli obstawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, na Twoje konto bonusowe trafi 250 PLN w formie bonusu, z których będziesz mógł korzystać, obstawiając dalej swoje zakłady. Jest to znaczna ilość środków, więc taka oferta jest niebywale korzystna, bo szanse na to, że Raków ponownie wygra z Florą są spore, co zresztą potwierdzają kursy bukmacherskie. Jeśli zatem nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i weź udział w promocji!

Flora - Raków STS banner dół

Obrazek w tle:

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze