Kurs 125.00 na zwycięzcę GP Miami!

Max Verstappen podczas wyścigu

Już w niedzielę, 5. maja 2024 odbędzie się kolejny wyścig w F1 – tym razem zawodnicy ścigać się będą w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej na torze w Miami. Bukmacher STS kibicom królowej motosportu daje niepowtarzalną okazję do obstawienia zwycięzcę najbliższego wyścigu po kursie 125.00! W jaki sposób skorzystać z takiej promocji dla nowych graczy? Zapraszam do lektury!

Baner STS na GP Miami

Bukmacher STS pragnie przyciągnąć do siebie kibiców F1 i właśnie do nich skierował swoją najnowszą promocję! Kursu 125.00 na zwycięzcę GP Miami nie znajdziecie u żadnego innego operatora, a z promocji możecie skorzystać z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego! Jak dać sobie szansę na zdobycie 250 PLN w bonusie?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę wyścigu F1 w Miami.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Oczywiście jeszcze przed startem sesji treningowych, jak i kwalifikacji, zdecydowanym faworytem zmagań jest Max Verstappen. Szanse daje się również Perezowi, Leclercowi, czy Sainzowi. Warto natomiast skorzystać z promocyjnego kursu 125.00, ponieważ podobnej okazji może długo nie być. Ja życzę powodzenia i samych trafionych zakładów!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze