Kurs 125.00 na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla z Trentino w finale Ligi Mistrzów

Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla po zdobyciu punktu

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał siatkarskiej Ligi Mistrzów, a udział w nim wezmą zawodnicy polskiego Jastrzębskiego Węgla! Nasza ekipa zmierzy się z włoskim Trentino, a bukmacher STS na wygraną polskiej drużyny zaproponował promocyjny kurs 125.00! Jak wziąć udział w takiej promocji i zagrać o 250 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner STS na finał LM w siatkówce

Kibice siatkówki, którzy dotychczas nie zakładali konta u bukmachera STS mają teraz doskonałą okazję do rejestracji i skorzystania ze specjalnego bonusu! Mowa tu o aż 250 PLN, które możecie zyskać, jeżeli traficie zakład na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w finale LM. Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej promocji z kursem 125.00:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla z Trentino.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Jastrzębski Węgiel jest stawiany w roli nieznacznego faworyta nachodzącego finału Ligi Mistrzów. Włoskie Trentino w ostatnich spotkaniach furory nie robiło i dość często przegrywało, a polski klub zwyciężył 7 poprzednich spotkań! Standardowe mnożniki na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla wynoszą około 1.70, a zatem warto skorzystać z promocji w STS i zagrać taki sam zakład po promocyjnym kursie 125.00!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze