Kurs 125.00 na gola wybranej drużyny w meczu Real Madryt – Bayern Monachium

W najbliższą środę poznamy drugiego finalistę Ligi Mistrzów, a o awans powalczą oczywiście zespoły Realu Madryt i Bayernu Monachium! Bukmacher STS przy okazji tego hitu przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w ramach której zakład na gola wybranej drużyny można zagrać po kursie 125.00! Wszystkie zasady i reguły wzięcia udziału w promocji w poniższym tekście.

baner STS pod Real - Bayern

Rewanżowe spotkanie Realu Madryt z Bayernem Monachium to doskonała okazja do założenia konta w STS, jeżeli jeszcze takowego nie macie! Tuż po ukończeniu rejestracji z naszym kodem promocyjnym będziecie w stanie obstawić drużynę ze zdobytym golem, a za trafiony zakład tego typu zgarniecie 250 PLN bonusu! Instrukcja skorzystania z takiej oferty pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola Realu Madryt lub Bayernu Monachium.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Pierwsze spotkanie 1/2 finału Ligi Mistrzów w Monachium okazało się kapitalnym widowiskiem i ostatecznie padł w nim rezultat 2:2! Także rewanżowy mecz na Santiago Bernabeu zapowiada się znakomicie, a jeśli spojrzeć na historię gier Królewskich z Die Roten, to nigdy w oficjalnym meczu nie padł bezbramkowy remis! Warto zatem dać sobie szansę na zdobycie 250 PLN i skorzystać z promocji od STS!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze