Kurs 125.00 na gola wybranej drużyny w meczu PSG – BVB

Bonus 250 PLN za gola w meczu PSG - BVB

W najbliższy wtorek odbędzie się pierwsze starcie rewanżowe półfinałów Ligi Mistrzów. Naprzeciw siebie stanie PSG i Borussia Dortmund. W pojedynku na Signal Iduna Park lepsza okazała się niemiecka ekipa, pokonując Francuzów 1:0. Teraz faworytem do zwycięstwa są oczywiście gospodarze, którzy powinni awansować do finału. To także świetna szansa dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w STS, bowiem bukmacher ten przygotował interesującą akcję z okazji 1/2 finału.

Bonus 250 PLN za gola wybranej drużyny w meczu PSG – Borussia Dortmund od STS!

Z okazji rewanżowych pojedynków 1/2 finału Champions League, STS przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych typerów. Mianowicie wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym i spełnić postawione warunki, a w zamian czeka na Ciebie dodatkowe 250 PLN. Jedyne co musisz zrobić, to wygrać zakład z typem na drużynę z golem w starciu PSG – Borussia Dortmund. A jak prezentują się konkrety? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO lub AKO z typem na gola jednej z drużyn w meczu PSG – Borussia Dortmund
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. W przypadku wygranego kuponu otrzymasz bonus w wysokości 250 PLN!
Bonus STS na PSG - BVB

Jeżeli dalej nie jesteś pewny, co należy zrobić, aby skorzystać z tej akcji, to warto zajrzeć do regulaminu dostępnego na stronie STS!

Zaloguj się aby dodawać komentarze