Kurs 100 na wygraną Manchesteru United z Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers - Manchester United

Chcesz zagrać kurs 100.00 na wygraną Manchesteru United z Crystal Palace? Teraz jest to możliwe dzięki uprzejmości Superbet, który przygotował ciekawą akcję promocyjną na to starcie. W środę o godzinie 21:00 będziemy świadkami kolejnego starcia Czerwonych Diabłów w Premier League. Ci są w gazie po tym, jak ostatnio pokonali Obywateli. Czy znowu uda się im zdobyć komplet punktów? Odpowiedź poznamy już w środę wieczorem!

Kurs 100 na Manchester United – Crystal Palace

Jak zagrać kurs 100.00 na zwycięzcę spotkania Manchester United – Crystal Palace? Dokładnie o tym piszemy więcej niżej!

W sobotę, 14.01.2023, Manchester United pokonał City 2:1 w Premier League. Czerwone Diabły maja passe aż siedmiu wygranych z rzędu, więc są niesamowicie rozpędzone i do rywalizacji z CP podejdą jako faworyci. Czy uda się im to przekuć w komplet punktów? Kibice liczą tutaj na dobre show i miejmy nadzieje, że zawodnicy nam je zapewnią. Jeżeli chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to skorzystaj z promocji od Superbet!

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji? Na zaakceptowanie bonusu masz 72 godziny, a przed wypłatą środków musisz obrócić nim trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym (w przypadku AKO każdy z typów musi mieć mnożnik na poziomie 1.30).

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze