Kurs 100 na wygraną Barcelony lub Realu

FC Barcelona - RCD Espanyol

Kurs 100 na wygraną Barcelony lub Realu? Teraz do BETFAN wróciła specjalna promocja, z której warto skorzystać! Jest to specjalna akcja związana z El Clasico w finale Superpucharu. Blaugrana zmierzy się z Królewskimi już o godzinie 20:00, a my liczymy tutaj na dobre show. Przy okazji możemy zgarnąć kurs 100 na Barcę lub Real!

Kurs 100 na El Clasico od Betfan

Zagraj kurs 100 na Barcelonę lub Rea

Jak obstawić kurs 100 na Barcelonę lub Real? Wszystko tutaj tłumaczymy:

  • Załóż konto z kodem ZAGRANIE:
    https://zagranie.com/goto/kurs-100-superpuchar/
  • Wpłać dokładnie 40 PLN
  • Postaw swój pierwszy kupon za 38 PLN
  • Zagraj drugi kupon za 2 zł na wygraną Barcelony lub Realu
  • Kurs to 100
  • Trafiłeś? To zgarniesz 176 PLN na konto główne!

Pamiętaj, że każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe. Bonusem nie musisz obracać!

Faworytem bukmacherów w starciu Realu Madryt z Barceloną jest Blaugrana. Obie drużyny nie zachwyciły w półfinałowych rozgrywkach, które rozstrzygnęły na swoją korzyść dopiero po serii rzutów karnych. Królewscy nie mają ostatnio dobrego okresu, a Barca regularnie punktuje, więc możemy tutaj spodziewać się tego, że Lewandowski i spółka będą prowadzić grę i naciskać na zespół z Madrytu. Która z drużyn ostatecznie sięgnie po komplet oczek?

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze