W piątek, 15.07.2022, czeka nas pierwsze spotkanie w nowym sezonie Ekstraklasy. Na start obejrzymy rywalizację Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań, ale w ten weekend czekają nas także mecze m.in. Legii Warszawa, Piasta Gliwice, czy Pogoni Szczecin. Bukmacherzy przygotowali szereg promocji, a jedną z nich jest kurs 100.00 na wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu pierwszej kolejki ESA.

grafika promocyjna od superbet na 1. kolejkę
fot. superbet

Kurs 100.00 na pierwszą kolejkę ESA

W ten weekend rozpocznie się sezon Ekstraklasy 2022/2023. Spore emocje i wiele bramek to jest to, czego oczekują kibice. Już w pierwszej kolejce będziemy świadkami interesujących starć, ponieważ Raków Częstochowa zagra z Wartą Poznań, Pogoń z Widzewem, a Korona z Legią. Pary dobrane są więc dość ciekawie i warto będzie obejrzeć te spotkania, ponieważ oczekujemy wielu bramek.

Bukmacherzy przygotowali specjalne bonusy dla nas, a jednym z nich jest kurs 100.00 na wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu pierwszej kolejki Ekstraklasy. Jak zagrać taki zakład? Więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Najpierw jednak musisz założyć konto, co najlepiej jest zrobić z poniższego przycisku. W ten sposób odbierzesz bonusy powitalne. Warto to zrobić, bo opinie o Superbet są pozytywne, a często masz możliwość skorzystania także z dodatkowych bonusów.

Promocja obowiązuje od dnia 13.07.2022 roku do dnia 18.07.2022 roku i w tym czasie musisz się zarejestrować u tego bukmachera. Następnie należy:

  1. Wyrazić zgody marketingowe
  2. Wpłacić min. 50 PLN na konto gracza
  3. Postawić min. 2 PLN na zwycięzcę wybranego meczu pierwszej kolejki Ekstraklasy

Jeżeli Twój kupon będzie rozstrzygnięty jako wygrany, to dostaniesz 200 PLN bonusu od bukmachera. Ten zostanie przelany na Twoje konto do 72 godzin po zakończeniu promocji. Należy go zaakceptować w ciągu trzech dni, a następnie masz siedem dni na obrócenie nim trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku kuponów AKO każdy z typów musi mieć kurs na poziomie nie mniejszym niż 1.30.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze