W sobotę, 04.06.2022, czeka nas wielki finał Rolanda Garrosa, w którym zagra Iga Świątek. Polka zmierzy się z Cori Gauff, która jest 23 rakietą w światowym rankingu. Nasza rodaczka ma wiele argumentów po swojej stronie, ale czy je wykorzysta? Na pewno warto będzie obejrzeć jej mecz i obstawić go z bonusem od Superbet. Zagraj kurs 100.00 na wygrany zakład na Igę Świątek!
baner kurs 100.00 na świątek
fot. superbet

Kurs 100.00 na Igę Świątek!

W sobotę Iga Świątek, która jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie, zmierzy się z Cori Gauff w finale French Open. Nasza rodaczka dotychczas nie miała większych problemów z wygrywaniem, ale teraz presja będzie większa, ponieważ jest to już finał prestiżowych rozgrywek. Świątek ma wiele argumentów po swojej stronie, ale musi jeszcze je przekuć w zwycięstwo, co wcale nie będzie takie proste. W Superbet można zagrać kurs 100.00 na wygraną Świątek w meczu z Gauff. To świetna promocja dla nowych graczy, więc warto z niej skorzystać. Najpierw jednak musisz mieć założone konto, co możesz zrobić klikając w przycisk poniżej (przy okazji odbierzesz specjalne bonusy powitalne): Bonus przeznaczony jest dla nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli konta w serwisie bukmachera. Jakie są pozostałe warunki, które trzeba spełnić?
  • Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  • Zagraj pierwszy kupon po założeniu konta na mecz Świątek – Gauff
  • Musi to być singiel z oferty przedmeczowej
  • Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Świątek
  • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN (maksymalnie otrzymasz 200 PLN bonusu)
Jeżeli trafisz swój typ, to otrzymasz 200 PLN bonusu od bukmachera. Przed wypłatą środków musisz jeszcze nimi obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku kuponów AKO, każdy z typów musi mieć kurs na poziomie nie mniejszym niż 1.30. Masz na to siedem dni, więc jest to dość dużo czasu i nie powinno być z tym żadnych problemów! fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze