W sobotę czeka nas Superpuchar Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Wokół tego meczu było lekkie zamieszanie, ponieważ Kolejorz chciał je przełożyć, ale finalnie do tego nie doszło. Zostanie więc rozegrane w pierwotnym terminie. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie i warto je obejrzeć. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to zagraj kurs 100.00 na wygrany zakład na gola!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100.00 na wygrany zakład na gola w Superpucharze Polski

W sobotę o godzinie 20:10 rozpocznie się Superpuchar Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na papierze to Raków jest faworytem, co akurat nas nie dziwi. Głośno się mówi o tym, że Lech Poznań wyjdzie na to starcie rezerwami. W końcu ważniejsze są kwalifikacje do Ligi Mistrzów, a tuż po tym starciu czeka ich trudny wyjazd. Na pewno jednak będzie to interesujące widowisko.

W Superbecie, który ma dobre opinie, można zagrać ciekawy kurs 100.00 na wygrany zakład na gola w Superpucharze Polski. Aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej musisz najpierw założyć konto u tego bukmachera. Jak jeszcze go nie posiadasz, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz je założyć. Wystarczy kliknąć przycisk i przeniesie Cię do strony operatora, gdzie założysz swój profil.

Jak już posiadasz konto w Superbet, które założyłeś z powyższego przycisku, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są dość proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w naszej instrukcji:

  1. Konto musi być założone w dniach 06.07-09.07.2022, więc upewnij się, że je wtedy zarejestrowałeś
  2. Wyraź zgody marketingowe
  3. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  4. Zagraj kupon singiel na gola Lecha, Rakowa lub +0.5 bramki
  5. Stawka to min. 2 PLN

Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to dostaniesz dodatkową kasę od bukmachera w postaci 200 PLN w formie bonusu. Następnie masz siedem dni na trzykrotny obrót nim i musisz to zrobić na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.80. W przypadku zakładów AKO każdy z typów nie może mieć kursu mniejszego niż 1.30.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze