Chcesz zagrać kurs 100.00 na wygrany zakład na gola w meczu Liverpool – Manchester City? To przeczytaj poniższy artykuł, gdzie pokażemy Ci, jak możesz zagrać taki typ. W sobotę w meczu o Tarczę Wspólnoty zagrają zawodnicy Liverpoolu oraz Manchesteru City, a więc jedne z najlepszych drużyn na świecie. Która z nich sięgnie po trofeum?

baner kurs 100.00 na gola w meczu city liverpool

Kurs 100.00 na gola w meczu Liverpool – Manchester City

Chcesz zagrać kurs 100.00 na wygrany zakład na gola w meczu Liverpool – Manchester City? To zerknij na poniższą instrukcję. 💰

Zarejestruj swoje konto w Superbet z tego linku. Kod promocyjny na dodatkowy bonus: ZAGRANIE ✅

  1. Stwórz swoje konto do 29.07.2022
  2. Wyraź zgody marketingowe
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Zagraj pierwszy kupon na koncie na gola w meczu Liverpool – Cty
  5. Musi to być singiel, a minimalna stawka to 2 PLN

Co jeszcze dostaniesz od tego bukmachera na start? 100% do 200 PLN od depozytu + 1300 PLN bez ryzyka + 34 PLN freebet. Nie jesteś przekonany? To sprawdź opinie o Superbet.


Po przerwie wakacyjnej powoli wracamy do poważnej piłki, a już dzisiaj czeka nas spotkanie Liverpoolu z Manchesterem City. Obie ekipy zmierzą się ze sobą w ramach walki o Tarczę Wspólnoty, a start rywalizacji przewidziano na godzinę 18:00. Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo mają Obywatele, ale różnica w kursach nie jest zbyt duża. W końcu obie drużyny to dwie najlepsze ekipy w Anglii. Nie wiadomo co prawda, w jakich składach zagrają te drużyny, ale i tak możemy spodziewać się dobrego widowiska.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji?

👉 W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta
👉 Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej z zakładki zakłady specjalne (typ na gola w meczu Liverpool – City)
👉 Bonus zostanie wysłany do 72 godzin po zakończeniu promocji
👉 Należy go zaakceptować w ciągu trzech dni i będzie ważny przez siedem
👉 Przed wypłatą środków należy nimi obrócić co najmniej trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (na kuponach AKO każdy z typów musi mieć kurs na poziomie 1.30)

To już wszystko, co musisz zrobić!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze