Kurs 100.00 na wygrany zakład na gola Roberta Lewandowskiego lub wygraną Barcelony? To nowa akcja promocyjna od Superbet. Co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w tej akcji? Więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie informacje. Czy Lewandowski strzeli pierwszego gola w La Lidze?

Kurs 100.00 na gola Lewandowskiego lub Barcelonę!

Jak zagrać kurs 100.00 na gola Lewandowskiego lub wygraną Barcelony? Jest to bardzo proste i wszystko tłumaczymy w poniższej instrukcji, gdzie znajdziesz niezbędne informacje.
.
✅ Załóż konto w Superbecie z tego linku.

  1. Załóż konto u bukmachera w trakcie trwania promocji (od dnia 16.08.2022 roku do dnia 21.08.2022 roku)
  2. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  3. Zagraj pierwszy kupon po założeniu konta jako singiel na gola Lewandowskiego lub wygraną Barcelony w meczu z Sociedad
  4. Minimalna stawka to 2 PLN
  5. Bonus zostanie przelany do 72 godzin

Nie jesteś przekonany do tego bukmachera? To przeczytaj opinie o Superbecie!


FC Barcelona miała bardzo głośne okienko transferowe i sprowadziła kilka gwiazd, w tym m.in. Roberta Lewandowskiego, ale to nie przełożyło się na dobry start sezonu. Blaugrana zremisowała z Vallecano 0:0, więc teraz postara się przełamać. Jej rywalem w niedzielny wieczór będzie Real Sociedad, który sezon zaczął od wygranej z Cadiz 1:0. Czy Lewandowski strzeli pierwszego gola w hiszpańskiej lidze lub Barcelona wygra swoje spotkanie?

Co jeszcze trzeba wiedzieć o promocji od Superbetu?
👉 Promocja trwa od dnia 16.08.2022 roku do dnia 21.08.2022 roku
👉 Bonus za poprawny typ to 200 PLN
👉 Należy go zaakceptować w ciągu 72 godzin
👉 Ważny będzie przez siedem dni
👉 W tym czasie musisz nim obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem 1.80 lub większym (w przypadku AKO każdy z typów musi mieć mnożnik na poziomie 1.30)
👉 Jak spełnisz te warunki, to będziesz mógł wypłacić środki

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze