Aktualnie trwa siatkarska Liga Narodów, w której reprezentacja Polski całkiem dobrze sobie radzi, ponieważ ma sześć zwycięstw i tylko jedną porażkę. W niedzielę na jej drodze staną zawodnicy USA. Czy Biało-Czerwonym uda się znowu zwyciężyć? Superbet daje nam możliwość zagrania kursu 100.00 na wygranego seta Polski, o czym więcej przeczytasz niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus 200 PLN na mecz Polska – USA

W siatkówce reprezentacja Polski bezsprzecznie jest jedną z najlepszych drużyn na świecie i regularnie ogrywa topowe zespoły, zdobywając medale na ważnych imprezach. Teraz rywalizuje w Lidze Narodów, gdzie rozegrała już siedem meczów. Sześć z nich wygrała, pokonując m.in. Kanadę, Brazylię, czy Bułgarię. Uległa jedynie Włochom, co śmiało można nazwać wypadkiem przy pracy patrząc na ich obecną formę.

Teraz w niedzielę zagra z USA, czyli silnym rywalem, ale i tak jest faworytem. Bukmacherzy dają Polakom duże szanse w tym starciu, a w Superbet, który zbiera pozytywne opinie, można zagrać kurs 100.00 na wygranego seta Polski. W jaki sposób jest to możliwe i co należy zrobić? O tym dowiesz się niżej, ale najpierw załóż konto u tego bukmachera, co możesz zrobić z tego linku:

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 23.06.2022 roku do dnia 26.06.2022 roku i w tym czasie trzeba założyć konto. Jak już posiadasz założony profil, to kolejne kroki, jakie należy spełnić, są bardzo proste i nie powinny stanowić żadnej trudności. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  1. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  2. Wyraź zgody marketingowe
  3. Zagraj pierwszy kupon singiel na wygranego seta Polski w meczu z USA
  4. Stawka to min. 2 PLN

Jeżeli trafisz typ, to dostaniesz 200 PLN w formie bonusu od tego bukmachera. Co trzeba jeszcze zrobić, żeby móc wypłacić środki? Musisz w ciągu siedmiu dni obrócić nimi trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku kuponów AKO każdy z typów musi mieć mnożnik nie mniejszy niż 1.30. Kupony anulowane lub takie, na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze