Kurs 100.00 za wygraną Bayeru Leverkusen lub West Hamu!

Piłkarze Bayeru po strzeleniu gola

W czwartek część dalsza piłkarskiej rywalizacji w europejskich pucharach! Tym razem kibiców czekają spotkania Ligi Europy, przy okazji których bukmacher STS zaproponował nowym graczom bardzo atrakcyjną promocję. Jeżeli chcecie obstawić zwycięstwo Bayeru lub West Hamu po kursie 100.00, zerknijcie koniecznie na opis takiej akcji promocyjnej w poniższym tekście!

Baner STS pod mecze LE 11.04

Bayer Leverkusen z ćwierćfinale LE zmierzy się z West Hamem, a nowi gracze mogą postawić na zwycięstwo dowolnego klubu po kursie 100.00! Jeżeli chcecie zatem założyć konto z naszym kodem promocyjnym i zagrać o 200 PLN bonusu, zapoznajcie się z instrukcją skorzystania z takiej promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Bayeru lub West Hamu.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Bayer Leverkusen jest rewelacją tego sezonu i sieje spustoszenie nie tylko w Bundeslidze, ale również na gruncie europejskim! Aptekarze są zdecydowanymi faworytami rywalizacji domowej z West Hamem, a możliwość obstawienia wygranej Niemców po kursie 100.00 wydaje się doskonałą okazją do założenia konta w STS! Polecam zatem skorzystać z promocji i życzę samych trafionych kuponów!

W artykule napisano o skróconych warunkach akcji promocyjnej. Jeżeli nie jesteś pewny jej warunków, zerknij koniecznie na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze