Kurs 100.00 za GOLA wybranej drużyny w meczu Wisła Kraków – Widzew Łódź!

Gieorgij Żukow, Dominik Kun

W środę 28 lutego odbędzie się mecz ćwierćfinału Pucharu Polski: Wisła Kraków – Widzew Łódź. Specjalnie z okazji tego pojedynku bukmacher Superbet zorganizował promocję, dzięki której możesz zgarnąć 200 PLN freebetu. Co trzeba zrobić, by uzyskać tak duży darmowy zakład? Przeczytaj poniższy tekst i poznaj szczegóły akcji.

Wisła - Widzew 200 PLN Superbet

200 PLN freebetu za poprawne wskazanie drużyny z golem w meczu Wisła – Widzew w Superbet

Środowe starcie w ćwierćfinale Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Kraków a łódzkim Widzewem jest jedną z ciekawszych par w tej fazie. Biała Gwiazda to jedyny nie-ekstraklasowy klub w najlepszej ósemce turnieju, zaś Widzew to ekipa z dolnych rejonów tabeli Ekstraklasy. Jeden i drugi klub to jednak bardzo utytułowane firmy, dla których ewentualny tryumf w Pucharze Polski wydaje się być w zasięgu. Emocji będzie zatem tutaj co niemiara, bo zarówno jedni, jak i drudzy z pewnością będą chcieli awansować i pokazać się w półfinale. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz zagrać typ na bramkę jednego lub drugiego zespołu i zawalczyć o 200 PLN freebetu. Co należy zrobić, by skorzystać z tej oferty?

 1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
 2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 3. Zagraj kupon SOLO zawierający jeden z czterech typów:
  • Wisła powyżej 0,5 gola
  • Wisła strzeli gola: TAK
  • Widzew powyżej 0,5 gola
  • Widzew strzeli gola: TAK
 4. Stawka zakładu to minimum 2 PLN
 5. Jeśli wytypujesz trafnie, otrzymasz 200 PLN w formie darmowego zakładu
 6. Powodzenia!

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej dokładne warunki.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Ponieważ oba zespoły preferują ofensywny styl gry, a w ich meczach zwykle pada wiele bramek. Szanse na to, że obie drużyny zdobędą minimum jednego gola, są więc spore, a ponieważ to Ty wybierasz, gola której drużyny obstawiasz, możesz zagrać zgodnie ze swoim przeczuciem! Do wygrania jest aż 200 PLN freebetu, więc przy grze za 2 PLN kurs na wybrany przez Ciebie typ wynosi aż 100,00! Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, to nie zwlekaj i skorzystaj z promocji i walcz o freebet!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze