Kurs 100.00 za awans Barcelony w meczu z Osasuną od Superbet!

Bonus 200 PLN za awans Barcy w starciu z Osasuną

W najbliższych dniach czekają nas spore emocje w hiszpańskiej piłce. Do walki o superpuchar staną 4 drużyny, które już w najbliższą niedzielę mogą sięgnąć po pierwsze w tym roku kalendarzowym trofeum. Zanim jednak to starcie, to sporych emocji można spodziewać się po starciu półfinałowym, w którym naprzeciw siebie stanie FC Barcelona i Osasuna. Faworytem jest oczywiście Duma Katalonii, jednak w rozgrywkach pucharowych wszystko jest możliwe. A z okazji tego starcia, Superbet przygotował specjalną akcje promocyjną dla nowych graczy. Więcej informacji na jej temat znajdziesz nieco niżej.

Freebet 200 PLN za awans Barcelony do finału Superpucharu Hiszpanii od Superbet!

W czwartkowy wieczór w Rijadzie zobaczymy pojedynek pomiędzy 3. i 12. drużyną obecnej tabeli La Liga. I choć podopieczni Xaviego nie grają ostatnio zbyt efektownie, to mimo wszystko powinni znaleźć się w finale Superpucharu Hiszpanii. Szczególnie, że wygrali 6 z 7 ostatnich bezpośrednich spotkań z Osasuną. A jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś obstawić awans Barcy, to warto rozważyć tę opcję. Mianowicie po rejestracji konta z kodem, a także spełnieniu wymagań operatora możesz liczyć na boost kursowy na awans Dumy Katalonii. Czeka na Ciebie dokładnie 200 PLN, a co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  4. Obstaw premierowy kupon SOLO z typem na awans Barcelony w starciu z Osasuną
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. W przypadku awansu Dumy Katalonii do finału Superpucharu, otrzymasz freebet o wartości 200 PLN!
  7. Więcej informacji na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie promocji

Powyższe zasady promocji stanowią skróconą wersję regulaminu akcji. Jeśli nie jesteś pewny tego, co należy zrobić, aby skorzystać z bonusu, to napisz do nas lub przeczytaj oficjalny regulamin, do którego link znajdziesz nieco wyżej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze