Kurs 100.00 na zwycięstwo wybranej drużyny w meczu Wolves – Arsenal

W tę sobotę odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie na poziomie Premier League, a zatem rywalizacja Wolverhampton – Arsenal! Przy okazji tego starcia bukmacher STS zaoferował nowym graczom możliwość postawienia zwycięstwa dowolnego zespołu po kursie 100.00! Jak skorzystać z takiej oferty i powalczyć o 200 PLN bonusu? Zapraszam serdecznie do sprawdzenia!

baner STS na Wolves - Arsenal 20.04

Jeżeli dotychczas nie mieliście okazji skorzystać z usług bukmachera STS, to teraz jest idealna chwila do założenia konta! Jeżeli uczynicie to z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego, to będziecie w stanie obstawić zwycięstwo Arsenalu z Wolverhampton po specjalnym kursie w wysokości 100.00! W praktyce do wygrania będzie zatem 200 PLN! Instrukcja skorzystania z promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Wolverhampton lub Arsenalu.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

W ramach opisanej promocji obstawić możecie zarówno wygraną Wolverhampton, jak i Arsenalu. Powiedzmy sobie jednak wprost, że wyraźnymi faworytami batalii Premier League są Kanonierzy. Mają za sobą kilka słabszych spotkań, jednak Wolves również znajdują się w kryzysie i mają w zespole sporo kontuzji. Warto chyba zatem wykorzystać okazję i powalczyć o 200 PLN bonusu za ewentualną wiktorię Arsenalu!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze