Kurs 100.00 na zwycięstwo wybranej drużyny w meczu Manchester City – Chelsea

Rodri oddający strzał

W najbliższą sobotę odbędzie się hitowa rywalizacja w ramach 1/2 finału Pucharu Anglii! Przy okazji szlagieru pomiędzy Manchesterem City, a Chelsea bukmacher STS zaoferował nowym graczom ciekawą promocję, w ramach której zagrać można zwycięstwo dowolnej drużyny po kursie 100.00! Ciekawi warunków i zasad takiej oferty? Więcej szczegółów w poniższym tekście.

baner STS na City - Chelsea 20.04

Hitowe spotkanie Manchesteru City z Chelsea nowi gracze w STS mogą obstawić z wykorzystaniem dedykowanej promocji! Mowa tu o podwyższonym kursie 100.00 na zwycięstwo wybranej ekipy. W praktyce można zatem powalczyć o 200 PLN bonusu, a zasady i reguły rejestracji i wzięcia udziału w promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Manchesteru City lub Chelsea.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Oczywiście wyraźnymi faworytami rywalizacji 1/2 finału FA Cup będą gospodarze z Etihad Stadium. Manchester City ma co prawda w nogach spotkanie Ligi Mistrzów z Realem, jednak pod względem kadry i zgrania jest o poziom wyżej od rywali z Londynu. Obecnie standardowe mnożniki na zwycięstwo Obywateli wynoszą około 1.60. Warto zatem wykorzystać okazję i zagrać zakład na wygraną mistrzów Anglii po promocyjnym kursie 100.00! Powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze