Kurs 100.00 na zwycięstwo wybranej drużyny w meczu Fulham – Liverpool

Mo Salah po zdobyciu gola

W najbliższą niedzielę na poziomie Premier League odbędzie się interesujące spotkanie, a mianowicie rywalizacja Fulham z Liverpoolem! Nowi typerzy mogą wykorzystać okazję i obstawić zwycięstwo dowolnej drużyny w tym starciu po kursie 100.00 w STS! Jak wziąć udział w takiej promocji i zagrać o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

baner na Fulham - Liverpool STS

Gracze, którzy do tej pory nie otwierali konta u bukmachera STS teraz mają doskonałą okazję do zmiany takiej sytuacji i skorzystania ze specjalnej promocji! Jeśli podczas rejestracji w STS użyjecie bowiem naszego kodu promocyjnego, będziecie w stanie skorzystać z kursu 100.00 i obstawić po takim mnożniku rywalizację Fulham z Liverpoolem w kierunku zwycięstwa wybranej ekipy! Poniżej instrukcja wzięcia udziału w promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Fulham lub Liverpoolu.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Biorąc udział w promocji od STS obstawić można zarówno zwycięstwo Fulham, jak i wiktorię Liverpoolu. Nie oszukujmy się jednak i powiedzmy sobie, że 99% graczy postawi na klasyczną “dwójkę”. The Reds mimo kilku słabszych spotkań wciąż są w grze o mistrzostwo Anglii, a ekipa z Londynu w zasadzie nie ma już o co grać na finiszu sezonu. Życzę zatem powodzenia i samych trafionych kuponów!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze