W czwartek, 24.03.2022, będziemy świadkami pierwszych spotkań w barażach do mistrzostw świata. W jednym ze starć Włochy zmierzą się z Macedonią Północną. Gospodarze są ogromnymi faworytami, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Tego dowiemy się wieczorem, ale już teraz możesz wziąć udział w ciekawej akcji. Superbet ma bonus w postaci kursu 100 na zwycięstwo Włochów – jak zagrać taki zakład? O tym przeczytasz niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100 na wygraną Włochów

Nadszedł czas na pierwsze spotkania podczas przerwy reprezentacyjnej. Polacy mecz o stawkę rozegrają dopiero za kilka dni, ale już teraz możemy oglądać, jak w akcji poradzą sobie Włosi. Ci na start zmierzą się z Macedonią Północną. Gospodarze są ogromnymi faworytami w tym starciu, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Trudno określić, w jakiej są formie, aczkolwiek piłkarsko wyglądają znacznie lepiej niż rywale.

Kursy u bukmacherów dość jednoznacznie wskazują na to, że Włosi powinni tutaj zgarnąć zwycięstwo. Nie mogą jednak zlekceważyć rywali, bo wiemy, że Macedonia potrafi zaskoczyć. W Superbet jest bonus, który możesz odebrać z tej okazji. Bukmacher proponuje kurs 100.00 na wygraną Włochów. W jaki sposób możesz go zagrać? O tym dokładnie piszemy niżej, ale zacznijmy od tego, że musisz mieć założone konto, co możesz zrobić klikając ten przycisk:

Jak już się zarejestrujesz, to następnie trzeba spełnić kilka warunków. Te są jednak bardzo proste i nie powinny być żadnego problemu ze spełnieniem ich. O czym dokładnie mowa?

  1. Pierwszy zakład po założeniu konta musi być obstawiony na mecz Włochy – Macedonia Północna i pochodzić z oferty przedmeczowej
  2. Zakład to “zwycięstwo Włochów w regulaminowym czasie gry”
  3. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  4. Bonus zostanie przelany w ciągu 72 godzin

Sam bonus jest ważny przez siedem dni i w tym czasie musisz nim obrócić, jeżeli chcesz go wypłacić. Trzeba to zrobić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym, a w przypadku zakładów AKO każdy z typów musi mieć mnożnik na poziomie 1.30 lub większym. Jak spełnisz ten warunek, to będziesz mógł wypłacić środki.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze