W środę czekają nas kolejne dwa ćwierćfinały Ligi Mistrzów. W jednym z nich Chelsea zagra z Realem Madryt. Niebiescy na papierze są faworytami, a pierwsze starcie zagrają u siebie. Kto wygra to spotkanie? Superbet ma bonus na tę okazję i można zagrać kurs 100.00 na wygraną Chelsea lub Realu Madryt. O warunkach akcji piszemy niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100.00 na Chelsea lub Real Madryt

Liga Mistrzów w sezonie 2021/2022 wkracza w decydującą fazę. Do rozegrania pozostały ćwierćfinały, a pierwsze spotkania w nich zaplanowano na ten tydzień. W środę dojdzie m.in. do spotkania The Blues z Królewskimi. Chelsea zagra u siebie i jest stawiana w roli faworyta, co niespecjalnie nas dziwi. Podopieczni Tuchela dobrze wyglądają w tym sezonie, ale czy to się przełoży na 1/4 finału Ligi Mistrzów?

W Superbet jest bonus, który bukmacher przygotował specjalnie z tej okazji. U tego operatora można zagrać kurs 100.00 na zwycięstwo jednej z tych ekip. W jaki sposób to zrobić? Do tego przejdziemy niżej, a teraz zarejestruj się w Superbecie, bo jest to niezbędne. Przy okazji dostaniesz fajne prezenty na start, więc warto to zrobić.

  1. Kliknij ten link: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wypełnij formularz
  4. Potwierdź dane
baner na kurs na chelsea lub real
fot. superbet

Jak już posiadasz konto u tego bukmachera, to teraz przejdziemy do oferty promocyjnej na mecz Chelsea – Real Madryt. Aby zagrać kurs 100.00 na zwycięstwo jednej z ekip musisz spełnić kilka warunków. Te jednak nie są zbyt trudne:

  1. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  2. Pierwszy kupon po założeniu konta musi być na mecz Chelsea – Real Madryt
  3. Liczy się tylko oferta przedmeczowa
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  5. Jeżeli trafisz typ, to otrzymasz 200 PLN bonusu oraz normalną wygraną z kuponu

W tym momencie sprawdź nasze typy na mecz Chelsea – Real!

Dla przykładu stawiając za 2 PLN na Chelsea dostaniesz 3.73 z kuponu oraz 200 PLN bonusu. Grając za tę samą stawkę na Real Madryt dostaniesz 6.60 PLN wygranej z kuponu oraz 200 PLN bonusu. Ten zostanie przyznany do 72 godzin od zakończenia akcji. Należy go zaakceptować w ciągu trzech dni, a następnie masz siedem dni, żeby obrócić nim trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku grania kuponów AKO każdy z typów musi mieć mnożnik na poziomie 1.30 lub większym. Dopiero po tym będzie można wypłacić środki na konto bankowe!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze