Kurs 100.00 na zwycięstwo Manchesteru City z Brightonem!

W najbliższy czwartek rozegrane zostanie zaległe spotkanie Premier League, w którym to ekipa Manchesteru City zmierzy się z Brightonem. Przy okazji tego meczu STS zaoferował nowym graczom specjalną promocję, w ramach której obstawić możecie zwycięstwo Obywateli po rekordowym kursie 100.00! Jak wziąć udział w takiej akcji i powalczyć o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia.

baner na Brighton - City

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta u bukmachera STS, to teraz jest doskonała okazja, aby to zmienić! Jeśli podczas rejestracji skorzystacie z naszego kodu promocyjnego, to będziecie mieli możliwość otrzymania 200 PLN bonusu za zwycięstwo Manchesteru City z Brightonem! Szczegóły i zasady akcji promocyjnej z kursem 100.00 pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Manchesteru City z Brightonem
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Manchester City w ostatnim spotkaniu ograł Chelsea w stosunku 1:0. Także wtedy STS proponował podobną ofertę, a gracze którzy z niej skorzystali już odebrali swoje bonusy w wysokości 200 PLN! Jeżeli nie załapaliście się na tamtą akcję, to warto skorzystać z najnowszej i obstawić zwycięstwo Obywateli z Brightonem – również po promocyjnym kursie 100.00! Powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze