Już dzisiaj w Premier League czeka nas wielki hit w postaci starcia Manchesteru City z Liverpoolem. Obywatele podejmą The Reds na własnym stadionie o godzinie 17:30. Starcie tych ekip zawsze zapewnia nam ogromne emocje, a tym razem może także decydować o mistrzostwie kraju. Z tej okazji Superbet ma bonus w postaci kursu 100.00 na City lub Liverpool!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100.00 na City lub Liverpool

W Premier League w niedzielę rozegrane zostaną cztery spotkania, a jednym z nich będzie rywalizacja Manchesteru City z Liverpoolem. Gospodarze naturalnie są tutaj faworytami, ale trzeba pamiętać, że są to równorzędne ekipy i mogą tutaj sprawić niespodziankę. Obywatele mają spore szanse na to, żeby odskoczyć Czerwonym w tabeli na aż cztery punkty, co dałoby im spory komfort gry.

Obie drużyny na pewno są bardzo zmotywowane, więc powinniśmy być świadkami dobrego widowiska. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne typy na to spotkanie, a do tego Superbet ma bonus w postaci kursu aż 100.00 na zwycięstwo Manchesteru City lub Liverpoolu. Zanim przejdziemy do omówienia szczegółów akcji, to załóż jeszcze konto u tego bukmachera, bo jest to niezbędne. W jaki sposób możesz to zrobić? Jest to bardzo proste, bo wystarczy kliknąć przycisk poniżej i wpisać kod ZAGRANIE w odpowiednie pole.

baner od superbet na city - liverpool
fot. superbet

Jeżeli założyłeś konto w dniach 07.04.2022-10.04.2022 to możesz teraz wziąć udział w akcji od tego bukmachera. Jej zasady są dość proste, co też tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zaloguj się na konto
  2. Zagraj PIERWSZY zakład po założeniu konta na zwycięstwo City lub Liverpoolu
  3. Musi być to singiel
  4. Liczy się tylko oferta przedmeczowa
  5. Minimalna stawka to 2 PLN

Jeżeli trafisz, to od bukmachera dostaniesz bonus w postaci 200 PLN, a także normalną wygraną z kuponu. Bonus zostanie przelany na Twoje konto w ciągu 72 godzin. Ważny będzie przez siedem dni i w tym czasie musisz nim obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (w przypadku kuponów AKO każdy z typów powinien mieć kurs nie mniejszy niż 1.30). Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł wypłacić środki na swoje konto bankowe!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze