Kurs 100.00 na zwycięstwo Liverpoolu z Crystal Palace od STS!

Alexis Mac Allister odwrócony tyłem

W najbliższą niedzielę zespół Liverpoolu zechce zrehabilitować się za porażkę z Atalantą i w lidze wygrać z Crystal Palace! Przy okazji tego spotkania najpopularniejszy bukmacher w Polsce zaoferował aż 200 PLN bonusu nowym graczom, jeżeli ci trafnie obstawią zwycięstwo The Reds! Jak skorzystać z promocyjnego kursu 100.00 na wygraną Liverpoolu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner STS na Liverpool - Palace 13.04.

Ekipa Liverpoolu w niedzielę podejmie na własnym obiekcie Crystal Palace. Mimo ostatniego fatalnego występu z Atalantą, The Reds są faworytami zbliżającego się starcia, a bukmacher STS zaoferował nowym graczom możliwość obstawienia zwycięstwa Liverpoolu po kursie 100.00! Jak wziąć udział w takiej akcji promocyjnej i powalczyć o 200 PLN bonusu?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Liverpoolu z Crystal Palace.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Ekipa Liverpoolu w czwartek skompromitowała się w Lidze Europy i przegrała z Atalantą aż 0:3! Warto jednak powiedzieć, że The Reds wciąż są wiceliderem Premier League i pozostają niepokonani u siebie w tym sezonie ligowym. Standardowe kursy na zwycięstwo podopiecznych Jurgena Kloppa z Crystal Palace wynoszą obecnie 1.20, podczas gdy w STS identyczny zakład obstawić można po mnożniku 100.00! Polecam więc skorzystać z okazji i życzę samych wygranych kuponów!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze