Kurs 100.00 na zwycięstwo dowolnej drużyny w Premier League!

Kevin de Bruyne podczas meczu

Rozgrywana w środku tygodnia 31. kolejka Premier Leage wiąże się z szalenie ciekawą ofertą promocyjną STS! Teraz najpopularniejszy bukmacher w Polsce zaproponował kurs 100.00 na zwycięstwo dowolnego zespołu w trwającej serii gier! Więcej o zasadach i warunkach skorzystania z takiej oferty w poniższym tekście.

Baner STS na 31. kolejkę PL

Bukmacher STS zaproponował nowym graczom szalenie ciekawą ofertę powitalną! Teraz zakładając u niego konto z naszym kodem promocyjnym możecie zyskać 200 PLN bonusu! Warunkiem jest trafne obstawienie wyniku dowolnego spotkania 31. kolejki Premier League. Jak dokładnie skorzystać z takowej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład z rynku 1X2 na dowolny mecz 31. kolejki Premier League.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Rozgrywana w środku tygodnia 31. kolejka Premier League oferuje kilka spotkań, w których widać wyraźnych faworytów. Chociażby zwycięstwo Arsenalu z Luton, czy Liverpoolu z Sheffield United zagrać możecie po kursie 100.00 u bukmachera STS! Jeżeli dotychczas nie zakładaliście więc konta u wspomnianego bukmachera, warto zmienić ten stan rzeczy teraz i dać sobie szansę na zgarnięcie 200 PLN bonusu!

W powyższym tekście skrócono warunki akcji promocyjnej. Jeśli nie jesteś pewny działania promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze