W sobotę o godzinie 19:00 rozpocznie się 71 gala KSW, w której dojdzie do hitowego starcia Artura Szpilki z Sergiejem Radczenko. Nasz rodak ma szanse na zwycięstwo, ale nie może zlekceważyć rywala, który jest bardzo groźny. Czy Szpilce uda się pokonać Radczanko? W Superbet jest bonus w postaci kursu 100.00 na wygraną Szpilki, a maksymalnie można zgarnąć 200 PLN – w jaki sposób jest to możliwe? O tym więcej niżej!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100.00 na zwycięstwo Szpilki

Już w tę sobotę, 18.06.2022, o godzinie 19:00 rozpocznie się gala KSW 71, a polscy kibice będą mogli obejrzeć podczas niej starcie Artura Szpilki z Sergiejem Radczenko. Wydaje się, że najbardziej czekają właśnie na te rywalizację, ponieważ podczas gali to właśnie pojedynek tych panów powinien przynieść najwięcej emocji. Wcześniej obaj zawodnicy już walczyli ze sobą i wtedy po sporych kontrowersjach wygrał Szpilka. Jak będzie tym razem?

W Superbet można zagrać kurs 100.00 na zwycięstwo Szpilki. To świetna promocja dla nowych graczy, więc warto z niej skorzystać. Najpierw jednak musisz mieć założone konto, co możesz zrobić klikając w przycisk poniżej (przy okazji odbierzesz specjalne bonusy powitalne):

Promocja obowiązuje w okresie od dnia 15.06.2022 roku do dnia 18.06.2022 roku i trzeba w tym czasie założyć konto u tego operatora zakładów bukmacherskich. Pamiętaj też, że bonus przeznaczony jest dla nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli konta w serwisie operatora. Jakie są pozostałe warunki, które trzeba spełnić?

  • Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  • Zagraj pierwszy kupon po założeniu konta na zwycięstwo Szpilki
  • Musi to być singiel z oferty przedmeczowej
  • Bonus to 200 PLN za poprawny typ na bramkę
  • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN (maksymalnie otrzymasz 200 PLN bonusu)

Jeżeli trafisz swój typ, to otrzymasz 200 PLN bonusu od bukmachera. Przed wypłatą środków musisz jeszcze nimi obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. W przypadku kuponów AKO, każdy z typów musi mieć kurs na poziomie nie mniejszym niż 1.30. Ile masz na to czasu? Bukmacher daje Ci aż siedem dni, więc warunek związany z obrotem nie powinien stanowić większego problemu.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze