Kurs 100.00 na wygraną Polski ze Słowenią

Francja - Polska

Kurs 100.00 na wygraną Polski ze Słowenią? Teraz jest to możliwe dzięki uprzejmości STS, który przygotował ciekawą akcję promocyjną na to starcie naszych rodaków na mistrzostwach świata. Jak tutaj poradzą sobie nasi rodacy? O tym przekonamy się dopiero późnym wieczorem, ale warto będzie obejrzeć tę rywalizację!

baner sts 200 pln

Kurs 100 na Polska – Słowenia

Jak zagrać kurs 100.00 na zwycięzcę spotkania Polski ze Słowenią? Dokładnie o tym piszemy więcej niżej, gdzie znajdziesz szczegółową instrukcję!

  • Załóż konto z kodem: https://zagranie.com/goto/polska-slowenia-kurs-100/
  • Wpłać minimum 50 zł na swoje konto!
  • Zagraj typ na wygraną w meczu Polska – Słowenia za min. 2 PLN
  • Jeśli zakład okaże się trafiony – na Twoje konto trafi dodatkowe 200 PLN

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji? Bonus dostaniesz do siedmiu dni, a żeby móc go wypłacić na swoje konto bankowe, to musisz nim obrócić. To wszystko, co trzeba zrobić!

Rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłkę ręczną, w których naturalnie bierze udział reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni turniej rozpoczęli od porażki z Francją, gdzie przegrali 24:26. Eksperci ocenili grę naszych rodaków jako bardzo dobrą, więc liczymy na to, że w starciu ze Słowenią ponownie zaprezentują się w takim stylu, ale tym razem wygrają całą rywalizację. Jeżeli tak będzie, a Ty wziąłeś udział w promocji od STS, to możesz liczyć na dodatkowy bonus!

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze