W niedzielę we Włoszech czeka nas 38 kolejka Serie A, w której dojdzie m.in. do meczu Sassuolo z Milanem. Drużyna z Mediolanu jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że gospodarze są bez szans. Jedno jest pewne – będziemy świadkami ciekawego starcia, które warto obejrzeć. Czy Milan wygra i zapewni sobie wyczekiwane mistrzostwo kraju? Odpowiedź poznamy wieczorem, ale już teraz możesz zagrać kurs 100.00 na wygraną Milanu!
Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 100.00 na Milan!

Przed nami 38 kolejka Serie A, w której Sassuolo podejmie u siebie AC Milan. Patrząc na zestawienie tych drużyn, to naturalnie faworytami są tutaj goście, co zresztą widać m.in. po kursach bukmacherskich. Mediolańczycy będą musieli sobie jednak poradzić bez kilku zawodników, a zabraknie m.in. Kjaera, Ibrahimovica, czy Maldiniego. Lista nieobecnych po stronie Sassuolo jest jeszcze dłuższa, więc sporo argumentów przemawia za Milanem. Z tego powodu Superbet przygotował specjalną promocję w postaci możliwości zagrania kursu 100.00 na wygraną Milanu. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tej akcji? To jest akurat bardzo proste, bo należy założyć konto w Superbecie, a następnie spełnić kilka warunków. Zanim przejdziemy do rejestracji, to przeczytaj jeszcze opinie o Superbecie, żeby wiedzieć, czego można się po nim spodziewać! Jak już się zarejestrowałeś (w dniach 19.05-22.05), to kolejne kroki są bardzo proste. Wystarczy wpłacić depozyt i zagrać kupon. Więcej o tym przeczytasz w specjalnej instrukcji:
  1. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  2. Zagraj singla na zwycięstwo Milanu w meczu z Sassuolo
  3. Zrób to za min. 2 PLN
Jeżeli Milan faktycznie pokona Sassuolo, a Ty spełniłeś wcześniej wszystkie warunki promocji, to oprócz normalnej wygranej z kuponu dostaniesz jeszcze 200 PLN bonusu. Zanim jednak będziesz mógł go wypłacić, to musisz jeszcze trzykrotnie nim obrócić. Należy to zrobić na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.80, a w przypadku AKO każdy z typów powinien mieć mnożnik na poziomie co najmniej 1.30! fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze