Kurs 100.00 na wygraną Liverpoolu z Evertonem

Piłkarze Liverpoolu przed rozpoczęciem meczu

Zaległe derby Liverpoolu odbędą się już w najbliższą środę! Przy tej okazji bukmacher Go+Bet zaoferował nowym typerom szalenie ciekawą promocję – w jej ramach obstawicie zwycięstwo Liverpoolu nad Evertonem po rekordowym kursie 100.00! Jak wziąć udział w takiej akcji i powalczyć o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner na Everton - Liverpool, Go+Bet

Być może wielu z Was nie słyszało jeszcze o bukmacherze Go+Bet. Obecnie warto założyć u niego konto, ponieważ wówczas będziecie w stanie skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej i zagrać zwycięstwo Liverpoolu z Evertonem po kursie 100.00! Pod spodem więcej informacji i instrukcja powalczenia o 200 PLN bonusu od Go+Bet:

  1. Rozpocznij rejestrację w Go+Bet.
  2. Podczas zakładania konta użyj koniecznie kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty na nowe konto w wysokości minimum 50 PLN.
  5. Jako pierwszy kupon zagraj zwycięstwo Liverpoolu z Evertonem za dokładnie 2 PLN.
  6. Jeżeli trafisz taki kupon, Go+Bet wypłaci Ci bonus w wysokości 200 PLN!

Ekipa Liverpoolu w miniony weekend zagrała naprawdę dobrą partię i pokonała na wyjeździe Fulham w stosunku 3:1! The Reds wciąż walczą o mistrzostwo Anglii, a w ostatnich latach regularnie ogrywali wyraźnie słabszego rywala zza miedzy. Jeżeli macie więc w planach postawić na triumf ekipy Kloppa w środę, warto uczynić to w Go+Bet korzystając z promocyjnego kursu 100.00! Powodzenia!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera Go+Bet!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze