Kurs 100.00 na wygraną Legii Warszawa z Radomiakiem Radom

Josue Pesqueira, Maciej Rosołek

W niedzielne popołudnie ekipa Legii Warszawa podejmie Radomiaka w 31. kolejce Ekstraklasy. Przy okazji tego starcia Superbet zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której możesz uzyskać 200 PLN bonusu. Przeczytaj poniższy tekst i zobacz, jak powalczyć o taki bonus.

Bonus 200 PLN za trafiony typ na wygraną Legii z Radomiakiem w Ekstraklasie od Superbet

Legia dalej nie traci nadziei na zdobycie mistrzostwa Polski. Choć Wojskowi na cztery kolejki przed końcem sezonu tracą do lidera sześć oczek, dalej mają szanse na ostateczny tryumf, więc z pewnością postarają się o komplet punktów z Radomiakiem. Ekipa z Radomia z kolei jest 12. w tabeli i mimo że nie jest jeszcze pewna utrzymania, to jej spadek jest mało prawdopodobny. Nie da się jednak ukryć, że zdecydowanym faworytem będzie tutaj Legia. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz zagrać typ na wygraną Legii w nadchodzącym meczu po kursie 100,00. Jak to zrobić? Sprawdź szczegóły promocji:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj singla z typem na wygraną Legii z Radomiakiem (rynek 1X2)
  5. Stawka zakładu = przynajmniej 2 PLN
  6. Jeśli Wojskowi wygrają, otrzymasz 200 PLN bonusu
  7. Powodzenia!
200 PLN Legia - Radomiak Superbet

Sprawdź regulamin promocji, jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania dotyczące jej dokładnych warunków.

Nie masz jeszcze konta w Superbet? Załóż je z naszym kodem i powalcz o 200 PLN bonusu, obstawiając typ na zwycięstwo Legii! Szanse na to, że podopieczni Goncalo Feio zdobędą komplet punktów, są spore, ponieważ normalny kurs na taki typ w Superbet to 1,53. Dzięki tej promocji możesz go natomiast obstawić z kursem 100,00! Gorąco zachęcam do skorzystania z tej oferty i życzę powodzenia!

Przykładowy kupon biorący udział w promocji:

Przykład kupon Superbet promocja Stal - Jagiellonia

Obrazek w tle:

Zaloguj się aby dodawać komentarze