Kurs 100.00 na wygraną Leeds z Norwich

Już w ten czwartek dowiemy się, która z ekip zagra w finale baraży o awans do Premier League! O te laury zagrają ze sobą piłkarze Leeds i Norwich. Pawie będą wyraźnymi faworytami tej rywalizacji, a bukmacher Superbet oferuje promocyjny kurs 100.00 na zwycięstwo Leeds United! Jak skorzystać z tej promocji? Zapraszam do sprawdzenia!

baner Superbet na Leeds - Norwich

Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Superbet, a jesteście kibicami angielskiej piłki, to najnowsza promocja wspomnianego operatora może być dla Was znakomitą opcją! Zakładając teraz konto w Superbet z naszym kodem promocyjnym możecie obstawić zwycięstwo Leeds z Norwich po kursie 100.00! Jak skorzystać z takiej akcji promocyjnej?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Leeds z Norwich.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Leeds United w pierwszym spotkaniu barażowym zremisował z Norwich City w delegacji. Tym razem Pawie zagrają przed własną publiką i będą zdecydowanymi faworytami czwartkowej rywalizacji! Leeds na własnym obiekcie wygrał w tym sezonie 16 z 23 ligowych gier, natomiast Kanarki przegrały aż 11 potyczek wyjazdowych w kampanii Championship! Jeżeli zatem chcecie zagrać na kuponie wygraną gospodarzy tego starcia, warto przy tym skorzystać z przedstawionej oferty promocyjnej Superbet!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze