Wielkimi krokami zbliża się Wimbledon, czyli kolejny turniej, w którym spore szanse na zwycięstwo będzie miała Iga Świątek. Polska tenisistka ma spore szanse na to, że wygra cały turniej i będzie kontynuować dobrą passę z French Open. Ostatnio prawie wygrała turniej bez straty seta i polscy kibice liczą na to, że tym razem będzie podobnie. W Etoto jest kurs 100.00 na to, że Iga wygra w ten sposób Wimbledon – więcej szczegółów niżej!

baner kurs 100.00 na świątek
fot. etoto

Mega kurs 100.00 na Świątek

Iga Świątek ma złoty okres w swojej karierze. Obecnie jest bezsprzecznie najlepszą tenisistką na świecie i ogrywa regularnie kolejne rywalki, często robiąc to bez straty seta. Świetnie sobie poradziła m.in. na French Open, więc teraz przed Wimbledonem są spore oczekiwania. Czy nasza rodaczka znowu będzie najlepsza? Na pewno są na to bardzo duże szanse, bo jest to w końcu pierwsza rakieta świata.

Bukmacherzy z okazji tego turnieju przygotowali szereg bonusów. W Etoto, który ma dobre opinie, można zagrać mega kurs 100.00 na to, że Iga wygra Wimbledon bez straty seta. Do tego potrzebujesz jednak konta, które nie mogło istnieć przed 24.06.2022. Jeżeli go nie posiadasz, to zarejestruj się tutaj:

Jak już masz konto, to kolejne kroki są proste. Dokładnie je tłumaczymy w naszej dedykowanej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:

  1. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od wpłaty
  2. Zrób to za min. 50 PLN
  3. Zagraj za dokładnie 1 PLN, na to, że Świątek wygra Wimbledon BEZ straty seta
  4. Kurs będzie wynosił aż 100.00

Jeżeli typ okaże się trafiony, to zgarniesz 100 PLN w formie gotówki. Pamiętaj, że obrót nie jest wymagany, więc kasę możesz od razu wypłacić na konto bankowe lub obstawiać nią dalej. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa promocja dla nowych graczy!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze