Kurs 100.00 na wygraną Holandii z Kanadą

W najbliższy czwartek nasz grupowy rywal na Euro 2024, a więc zespół z Holandii zmierzy się z Kanadą w meczu towarzyskim i będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania! Przy okazji wspomnianego sparingu nowi gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej i obstawić wygraną Oranje po promocyjnym kursie 100.00 w Superbet! Wszystkie informacje na temat takiej okazji w poniższym tekście.

baner Superbet na Holandia - Kanada

Reprezentacja Holandii jest jednym z faworytów najbliższego Euro 2024 i w ramach przygotowań do turnieju rozegra w czwartek sparing z Kanadą! Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta w Superbet, to teraz możecie zarejestrować się z naszym kodem i zagrać zwycięstwo Oranje po promocyjnym kursie 100.00! Poniżej instrukcja skorzystania z takiej okazji dla nowych graczy:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Holandii z Kanadą.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Reprezentacja Oranje będzie zdecydowanym faworytem czwartkowego spotkania z Kanadą. Ekipa z Ameryki Północnej pokazała się z niezłej strony na mundialu, jednak piłkarsko jest znacznie słabsza, aniżeli nasz grupowy rywal na Euro 2024. Standardowe mnożniki na wygraną Holandii wynoszą około 1.40, natomiast Superbet nowym graczom proponuje specjalny kurs 100.00! Warto zatem wykorzystać nasz kod promocyjny i dać sobie szansę na zgarnięcie aż 200 PLN w bonusie!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze