Kurs 100.00 na wygraną Francji z Kanadą

Reprezentacja Francji po ostatnim zwycięstwie nad Luksemburgiem przystąpi do starcia z Kanadą! Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet umożliwia założenie konta, oraz zagrania zwycięstwa Trójkolorowych po specjalnym kursie 100.00. Więcej o możliwości zyskania 200 PLN bonusu od Superbet przeczytacie w poniższym tekście. Polecam zatem sprawdzić!

baner na Francja - Kanada

Bukmacher Superbet zasłynął na polskim rynku całą masą ciekawych promocji powitalnych dla nowych graczy! Podobnie dzieje się przy okazji spotkania Francja – Kanada, ponieważ jeśli jeszcze nie macie konta w Superbet, to zakładając je teraz z naszym kodem, będziecie w stanie obstawić wygraną Trójkolorowych po kursie 100.00! Pod spodem instrukcja skorzystania z promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Francji z Kanadą.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa z Francji przed kilkoma dniami efektownie pokonała Luksemburg 3:0. Kylian Mbappe i spółka przed Euro 2024 prezentują się doskonale i nawet jeśli zagrają w rezerwowym składzie, to będą zdecydowanymi faworytami rywalizacji z Kanadą. Polecam skorzystać zatem z opisanej promocji i życzę powodzenia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze