Kurs 100.00 na wygraną Chorwacji z Albanią w Superbet

Jednym z 3 środowych spotkań Euro 2024 będzie ciekawie zapowiadająca się rywalizacja Chorwacji z Albanią! Mecz ten wiąże się również z bardzo atrakcyjną ofertą powitalną od bukmachera Superbet! Zaoferował on nowym graczom specjalny kurs 100.00 na zwycięstwo Chorwacji, a wszystkie informacje i szczegóły na temat takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście!

baner Suiperbet na Chorwacja - Albania

Superbet przy okazji starcia Chorwacji z Albanią zaoferował kolejną w ostatnich dniach specjalną promocję! Tym razem do wygrania jest aż 200 PLN, a żeby faktycznie zgarnąć taki bonus należy założyć konto z naszym kodem promocyjnym Superbet i trafnie obstawić zwycięstwo Chorwatów z Albanią! Z resztą, całą instrukcję skorzystania z oferty znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Chorwacji z Albanią.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Reprezentacja Chorwacji zdecydowanie rozczarowała podczas pierwszego starcia na Euro 2024 i wysoko przegrała z Hiszpanią 0:3! Mimo to, Luka Modrić i jego koledzy są zdecydowanymi faworytami najbliższej rywalizacji z Albanią, bo ta dysponuje znacznie słabszym składem i nie posiadają takiego doświadczenia z gry na wielkich imprezach. Na marginesie, polecam sprawdzić aktualne typy na Euro 2024 i oczywiście życzę samych wygranych w ramach promocji od Superbet!

Analizę i typy na Chorwacja – Albania znajdziesz już na naszej stronie!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze