Kurs 100.00 na wygraną Belgii. Co zrobić, by skorzystać?

Kurs 100.00 na wygraną Belgii

Przed nami dobrze zapowiadający się pojedynek w ramach pierwszej kolejki Euro 2024. Naprzeciwko siebie staną reprezentacje Belgii i Słowacji. Przed tym spotkaniem można skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez Superbet!

Aż 200 PLN bonusu za trafiony typ na wygraną Belgii z Czarnogórą!

Wszystko wskazuje na to, że emocji podczas konfrontacji Belgia – Słowacja nie zabraknie. Ten pojedynek został przewidziany na 17 czerwca 2024 roku. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o godz. 18:00.

Faworytem jest reprezentacja Belgii. Słowacy jednak na pewno też zrobią wszystko, by jak najlepiej wypaść podczas swojego pierwszego meczu na mistrzostwach Europy 2024.

Zapewne nie zabraknie takich, którzy będą typować ten pojedynek u bukmachera. Nie masz jeszcze konta w Superbet? To całkiem dobra wiadomość, bowiem teraz przy założeniu konta można sporo zyskać. Skorzystaj ze specjalnego bonusu i ciesz się zyskiem na poziomie bonusowych 200 złotych!

Zagraj typ na triumf Belgii nad reprezentacją Słowacji i zgarnij 200 PLN bonusu za sprawą specjalnej promocji! Poniżej szczegóły akcji:

  1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 zł na depozyt
  4. Zagraj singla z typem na pojedynek Belgii z Czarnogórą za co najmniej 2 PLN.
  5. Jeżeli trafisz, to na twoje saldo bonusowe trafi aż 200 PLN!
  6. Obstawiasz zatem z kursem 100,00

Regulamin promocji znajdziesz tutaj: https://superbet.pl/wiki/regulamin-promocji-bonus-200-pln-za-wygrany-zakad-na-zwyciestwo-belgii-w-meczu-ze-sowacja-na-mistrzostwach-europy-2024-100624

fot. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze