Kurs 100.00 na wygraną Arsenalu z Bournemouth

Piłkarze Arsenalu po zdobyciu gola

Pierwszym sobotnim spotkaniem angielskiej Premier League będzie rywalizacja Arsenalu z Bournemouth, którą to można będzie obstawić po kursie 100.00! Właśnie taki promocyjny mnożnik na zwycięstwo Kanonierów zaoferował nowym graczom bukmacher Superbet. Jak skorzystać z oferty i powalczyć o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner pod Arsenal - Bournemouth 04.05.

Jeżeli nie mieliście do tej pory okazji zarejestrować się w Superbet, to warto uczynić to przed najbliższym meczem Arsenalu. Wykorzystując nasz kod promocyjny można bowiem zyskać dostęp do specjalnej oferty powitalnej i obstawić wygraną Kanonierów nad Bournemouth po promocyjnym kursie 100.00! Poniżej znajdziecie instrukcję i zasady skorzystania z takiej okazji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Arsenalu w meczu z Bournemouth.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa Arsenalu znajduje się w wybitnej formie od początku tego roku i ostatnio seryjnie wygrywa swoje spotkania w Premier League! Kanonierzy w miniony weekend pokonali w derbach Tottenham 3:2, a poprzednio rozbili Chelsea aż 5:0! Wydaje się, że londyńczycy nie będą mieli również problemów z ekipą Bournemouth na własnym obiekcie. Polecam więc skorzystać z promocji w Superbet i zagrać o 200 PLN bonusu!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze