Kurs 100.00 na to, że Wisła będzie na miejscu barażowym na koniec 2023 roku!

200 PLN bonusu od Superbet za miejsce barażowe Wisły Kraków

Rozgrywki Fortuna 1. ligi powoli zbliżają się do zimowej przerwy. Aktualnie liderem tabeli jest Arka Gdynia, a tuż za nimi plasuje się Odra Opole i GKS Tychy. Nieco niżej plasuje się Wisła Kraków, która aktualnie znajduje się na 8. miejscu. I z okazji zakończenia rozgrywek w tym roku kalendarzowym, Superbet przygotował specjalny bonus dla nowych graczy. Więcej informacji na jego temat znajdziesz w poniższym tekście!

Bonus 200 PLN za zajęcie miejsca barażowego przez Wisłę Kraków na koniec 2023 roku od Superbet!

Biała Gwiazda zajmuje wspomniane 8. miejsce w tabeli i do końca 2023 roku rozegra ona jeszcze 2 ligowe starcia. Do miejsca barażowego tracą na ten moment tylko punkt, jednak warto wspomnieć, że rywale – Motor, Górnik Łęczna i Lechia mają mecz rozegrany mniej. Oznacza to, że musieliby oni stracić punkty, a Wiślacy zgarnąć komplet oczek, aby mieć szanse na TOP 6 na koniec 2023 roku. Jeśli tak się stanie, a Ty założysz konto w Superbet i spełnisz wymogi bukmachera, to możesz liczyć na dodatkowe 200 PLN. Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać pierwszy depozyt o wartości minimum 50 PLN
  4. Obstaw premierowy kupon SOLO na to, że Wisła zajmie miejsce barażowe na koniec roku (typ zakładu: Wisła Kraków na miejscu barażowym na koniec roku 2023 – Tak)
  5. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  6. Jeśli Biała Gwiazda zakończy ten rok kalendarzowy na miejscu barażowym, otrzymasz bonus 200 PLN!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze