Kurs 100.00 na gola wybranej drużyny w meczu Portugalia – Chorwacja

Już w najbliższą sobotę odbędzie się szalenie ciekawy sparing, w którym to reprezentacja Portugalii stawi czoła Chorwacji! Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom aż 200 PLN bonusu za trafiony zakład na bramkę wybranej drużyny! Zachęcam do zapoznania się z zasadami i warunkami skorzystania z takiej promocji powitalnej!

baner Superbet na Portugalia - Chorwacja

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji założyć konta u bukmachera Superbet, to teraz nadarza się doskonała okazja do rejestracji i zagrania o 200 PLN bonusu! Wykorzystując nasz kod promocyjny, będziecie w stanie zagrać gola wybranej drużyny po specjalnym kursie 100.00! Pod spodem znajdziecie instrukcję skorzystania z takiej oferty:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Portugalii lub Chorwacji.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Reprezentacja Portugalii będzie dość wyraźnym faworytem starcia z Chorwacją. Gospodarze tego starcia są jednymi z głównych faworytów do zwyciężenia na Euro 2024 i osiągali znakomite rezultaty podczas eliminacji do turnieju! Wydaje się, że zakład na trafienie Portugalii spokojnie się sprawdzi, ale ostateczną decyzję odnośnie zagrania typu pozostawiam już Wam. Powodzenia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze