Kurs 100.00 na gola wybranej drużyny w meczu Milan – Inter

Yann Sommer, Denzel Dumfries, Rafael Leao

W poniedziałek wieczorem na San Siro obędzie się niezwykle atrakcyjny mecz ligi włoskiej pomiędzy Milanem a Interem. Specjalnie z okazji Derbów Mediolanu STS przygotował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 200 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by powalczyć o taki bonus? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł.

200 PLN bonusu za trafiony typ na gola Milanu lub Interu w STS

Poniedziałkowe Derby Mediolanu to niezwykle interesująca rywalizacja. Choć ekipa Nerazzurrich wyraźnie odjechała reszcie ligowej, to z pewnością Milan spróbuje powalczyć tutaj o zwycięstwo, tym bardziej, że przegrał aż pięć ostatnich pojedynków ze swoim lokalnym rywalem. Pewne jest to, że emocji będzie tutaj co nie miara! Jeśli chciałbyś jeszcze podbić nieco ich ilość, możesz powalczyć o 200 PLN bonusu, korzystając ze specjalnej promocji w STS! Oto jej warunki:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający typ na minimum jednego gola Milanu lub minimum jednego gola Interu za przynajmniej 2 PLN
  5. Jeśli obstawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN bonusu do wykorzystania
  6. Pamiętaj o akceptacji zgód marketingowych
  7. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka

Sprawdź dokładny regulamin promocji w przypadku pytań lub wątpliwości odnośnie jej warunków.

Derby Mediolanu 22.04 STS

Nie masz jeszcze konta w STS, a masz swój typ na bramkę jednej lub drugiej drużyny? Dzięki opisanej wyżej promocji możesz go zagrać po kursie 100,00! Szanse na to, że Milan lub Inter zdobędą gola, są niezwykle wysokie, więc nie trzeba specjalnie przekonywać, że jest to niezwykle atrakcyjna oferta. Załóż konto z naszym kodem w STS i skorzystaj z promocji! Życzę powodzenia!

Oto przykład kuponu biorącego udział w promocji:

Przykładowy kupon na promocję Milan - Inter w STS

Obrazek w tle: fot. Massimo Paolone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze