Kurs 100.00 na gola wybranej drużyny w meczu AS Roma – Bayer Leverkusen

Po emocjach związanych z półfinałami Ligi Mistrzów przyszła pora na analogiczną fazę rozgrywek, tyle że w Lidze Europy! Przy tej okazji STS zaoferował nowym graczom możliwość obstawienia bramki Romy lub Bayeru Leverkusen po promocyjnym kursie 100.00! Jak wziąć udział w promocji i powalczyć o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

Baner STS pod Roma - Leverkusen

Jeżeli dotychczas nie mieliście okazji założyć konta u bukmachera STS, to przy okazji półfinału Ligi Europy warto zmienić ten stan rzeczy! Jeśli podczas rejestracji skorzystacie z naszego kodu promocyjnego, to będziecie mogli obstawić bramkę AS Romy lub Bayeru po promocyjnym kursie 100.00! Pod spodem dokładna instrukcja skorzystania z oferty:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na bramkę AS Romy lub Bayeru.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Bayer Leverkusen wciąż pozostaje niepokonany w sezonie 2023/24 i na chwilę obecną jest on faworytem do sięgnięcia po trofeum Ligi Europy! Roma pod wodzą Daniele De Rossiego również wygląda znakomicie i regularnie zdobywa bramki. Sam mecz w Rzymie powinien być ofensywnym i wyrównanym widowiskiem, a zatem warto skorzystać z promocji od STS i dać sobie szansę na zyskanie 200 PLN bonusu!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze