Kurs 100.00 na gola Hiszpanii z Chorwacją od Superbet

Alvaro Morata podczas meczu

Już w sobotę czeka nas pierwszy z hitów na Euro 2024! Mowa tu o rywalizacji Hiszpanów z Chorwatami, która to zapowiada się znakomicie. Tym bardziej, że w Superbet można obecnie obstawić bramkę ekipy La Furia Roja po specjalnym kursie 100.00! Jak wziąć udział w takowej promocji i dać sobie szansę na zdobycie 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

baner na Hiszpania - Chorwacja, Superbet

Bukmacher Superbet w ostatnim czasie zasłynął z masy ciekawych akcji promocyjnych dedykowanych nowym graczom. Jeżeli jednak nie mieliście okazji założyć u niego konta, to teraz nadarza się ku temu wyborna okazja! Wykorzystując nasz kod promocyjny Superbet będziecie bowiem w stanie zagrać gola Hiszpanów przeciwko Chorwatom po specjalnym kursie 100.00! Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej oferty:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Hiszpanii w meczu przeciwko Chorwacji.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Dość wyraźnymi faworytami sobotniego starcia w Berlinie wydają się Hiszpanie, którzy stawiani są w roli faworytów do sięgnięcia po medale na trwającej już imprezie! La Furia Roja zdobywała bramkę przy okazji 9 z 10 ostatnich pojedynków i wydaje się, że również w swoim pierwszym starciu na Euro 2024 będzie cieszyć się ze strzelonego gola! Polecam skorzystać z opisanej wyżej akcji dla nowych graczy, jak i sprawdzić nasze wszystkie typy na Euro 2024!

Na Zagraniu znajdziesz już typy na Hiszpania – Chorwacja!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze