Kurs 100.00 na bramkę w meczu Arsenal – Bayern od STS!

Już w najbliższy wtorek dojdzie do szalenie ciekawego spotkania w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu 1/4 finału rozgrywek ekipa Arsenalu podejmie Bayern Monachium, a bukmacher STS zaproponował nowym graczom kurs 100.00 na bramkę dowolnej drużyny! Jak skorzystać z takiej okazji i zgarnąć 200 PLN bonusu w STS? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

baner STS na Arsenal - Bayern 09.04.

Bukmacher STS przy okazji meczów 1/4 finału Ligi Mistrzów zachęca do założenia konta nowych graczy za sprawą bardzo ciekawej promocji! Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym, macie możliwość obstawienia gola Arsenalu lub Bayernu Monachium po promocyjnym kursie 100.00! W praktyce zgarnąć można więc 200 PLN bonusu, a instrukcja skorzystania z takiej okazji poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola Arsenalu lub Bayernu Monachium.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Ekipa Arsenalu znajduje się w wybitnej formie i w 2024 roku strzela jak na zawołanie! Bayern jest już de facto poza grą o mistrzostwo kraju, a szansą na uratowanie sezonu jest właśnie Liga Mistrzów. Większe szanse na zwycięstwo w meczu w Londynie daje się rozpędzonym Kanonierom, a zakład na ich gola wydaje się bardzo prawdopodobny. Poniżej wzór kuponu, który kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji od STS:

kupon na zasilacz Arsenal - Bayern 09.04.

Graczu! W tekście przedstawiono jedynie skrócone warunki udziału w promocji. Jeżeli nie jesteś pewny warunków akcji promocyjnej, sprawdź pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze