Kurs 100.00 na awans Legii do kolejnej rundy Ligi Konferencji od Betfan!

Artur Jędrzejczyk, Ernest Muci, Josue

Już w najbliższy czwartek w Warszawie ekipa Legii zagra w 6. kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji Europy mecz z AZ Alkmaar, którego stawką będzie awans do 1/16 finału tych rozgrywek. Przy okazji tej rywalizacji BETFAN przygotował specjalną promocję skierowaną do nowych graczy. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, masz szansę obstawić typ na awans Legionistów z kursem 100,00. Jakie są warunki udziału w tej promocji? Poznasz je podczas lektury poniższego artykułu.

Legia - Alkmaar BETFAN banner

Wystrzelony kurs 100,00 na awans Legii Warszawa do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy w BETFAN

Nadchodzące starcie pomiędzy Legią Warszawa a AZ Alkmaar to jeden z najciekawiej zapowiadających się starć w 6. kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji i jednocześnie jeden z dwóch starć polskich ekip w europejskich pucharach. Wojskowi walczą o zajęcie drugiego miejsca w swojej grupie i jak na razie są tego bliscy, ponieważ po pięciu rozegranych meczach mają na koncie dziewięć punktów. W ostatnim meczu zmierzą się jednak z AZ Alkmaar, które zgromadziło sześć oczek, a jeśli ogra Legię, zrówna się nią z punktami. W 2. kolejce piłkarze z Holandii pokonali Legionistów 1-0, więc w przypadku porażki stołecznej ekipy, spadnie ona na trzecie miejsce. Do awansu ekipa Kosty Runjaicia potrzebuje zatem przynajmniej remisu. Jeśli sądzisz, że Legia zdoła wypełnić to zadanie i uzyska awans, a nie masz jeszcze konta w BETFAN, to świetnie się składa, ponieważ możesz zagrać taki typ po wystrzelonym kursie 100,00! Jak to zrobić? Sprawdź:

  1. Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na dokładnie 40 PLN
  3. Obstaw kupon za 38 PLN
  4. Musi on zostać rozliczony do 14.12.2023, g. 23:59
  5. Następnie obstaw awans Legii po kursie 100,00 za dokładnie 2 PLN
  6. Jeśli Legia Warszawa awansuje, na Twoje saldo główne powędruje 176 PLN
  7. Wygrane pieniądze będziesz mógł wypłacić!
Legia - Alkmaar BETFAN banner mały

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w BETFAN, to mecz Legii z Alkmaar jest ku temu świetną okazją. Bukmacherzy szanse Legii na awans oceniają bowiem wysoko, a ponieważ w BETFAN możesz zagrać takie zdarzenie po kursie 100,00, jest to niezwykle korzystna oferta! Zachęcam więc do skorzystania z tej oferty i rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze